Hizmetler

Satış

İhtiyacınız olan tablet, telefon, dizüstü ve masaüstü bilgisayar, bilgisayar sarf malzemeleri gibi teknolojiye dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin firmamızda garantili ve faturalı satışı mevcuttur.

Teknik Servis

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve hatta endüstriyel kartlar… Her tür elektronik cihazınızın onarım ve bakımını titizlikle gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman teknik servis ekibimiz sizlere garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin Her Yerine Hizmet

Firmamız Eskişehir Merkez’de bulunmakta olup tüm Türkiye’ye anlaşmalı kargo firmalarımız ile hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek cihazınızı kargo anlaşmamız ile güvenle firmamıza yollayabilir, tüm süreci onarım takip sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Veri Kurtarma

Cihazlarınızda sizin için hayati önem taşıyan bazen yanlışlıkla bazen bir arıza sonucu silinen verilerinizi titizlikle kurtarıyoruz.

Yazılım

İhtiyaç duyduğunuz tüm programların kurulumu yapılır. Lisans kurulumları, güncellemeler, virüs tarama programları gibi aklınıza gelebilecek her program cihazınıza kurulur.

Web Danışmanlık

Muhasebe programları, E-ticaret siteleri, firma siteleri gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm web tasarım çözümlerine firmamızdaki uzman kadromuzla ulaşabilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Her Şey İçin